حضور فعال شركت پلاتین ایران دریازدهمین نمايشگاه صنعت برق تهران


نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که هر دو سال یکبار با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق برپا می گردد. فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند .

شرکت پلاتین ایران این افتخار را داشت تا در یازدهمین نمایشگاه صنعت برق تهران که از تاریخ 4 الی 7 آبان ماه در مکان نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار گردید، پذیرای مراجعین محترم باشد و با استقبال چشمگیر متخصصین و کارشناسان صنت برق مواجه گردد. گفتنی است در این نمایشگاه 460 شرکت ایرانی و 72 شرکت خارجی از 8 کشور ایتالیا ، چین ، آلمان، دانمارک، ترکیه،سوئیس، اکراین، اسپانیا حضور داشتند.

 در طول برپایی نمایشگاه، شرکت پلاتین ایران، آخرین دستاوردهای این صنعت در زمینه باتری های صنعتی سرب اسیدی و سیلد ، باتری های نیکل کادمیوم و ... را در معرض دید بازدیدکنندگان و متخصصین قرار دادند .

 معرفی فناوریهای جدید ،تبادل اطلاعات ، بررسی بازارهای هدف ، از اهداف این شرکت اعلام شده است 


                 

 

.                 

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 10 اسفند ماه 1390